Konu Bournemouth ta yaşam nasıl acaba:) 2011-03-21 (21:42)
Ben de nisan da gidiorum Bounemouth a.Aile yanında kalıcam.Yemek ve kalacak yer dahil paramı verdim.Haftalık ne kadara patlar bana??Ayrıca vodafone almam ne kadar karlı olur.Ucuz tarifeleri war mı?Çünkü ailem burdan alıcak vodafone u, ben İngiltere'den alıcam.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Yani bir türlü iletişim ve aylık ailemin bana ne kadar göndereceği hakkında kesin bir sonuca ulaşamadık ewde Çok mutlu Son bir soru:HSBC de kart çıkartmak mı mantıklı ailemin para yatırması için yoksa burdan herhangi bankadan kartım olması yeterli mi?? Çok mutlu
Başa Dön Başa Dön   Alıntı Alıntı 
Konu 2011-03-22 (02:55)
Benimde sorularım hemen hemen aynı arkadaşlar yardımcı olursanız
Konu 2011-03-23 (16:09)
Merhabalar,

haftalık yemek 50-100 sterlin arası, konaklama londra için 70-160 sterlin arası. Ülkeden ülkeye vodafone pek etkilemiyor diye biliyorum ama ucuz tarifeler var. hscbs ile ilgili ise orda çıkartmak daha mantıklı fakat para transferleri ve komisyon bilgisini bankadan öğrenebilirsiniz. aylık 450 sterlin Yüzü kızarıyor yaşam için iyi gibi.
1 defa değiştirildi En Son: 2011-04-05 14:37:54
Konu 2011-03-25 (22:34)
ben aylik £400 e studio flat kiralamistim iki kisi paylasiyoduk eger full time ogrenci olacaksaniz council tax odemiyosunuz buda kiraniz cok dusuk ve ozgurce yasama hakki taniyo.

train station in hemen yaninda buyuj bir tesco var oradan alisverislerinizi uygun sekilde yapabilirsiniz. erkek arkadaslar icin cok paraya ihtiyaciniz olurda is bulamazsaniz tesco nun orada araba yikama yeri ni bir turk isletiyor hic yoktan 1-2 hafta calisip aylik ev kiranizi denklestirebilirsiniz

merkezde ki butun supermarketler neredeyse turk turk urunleri bulmakta zorlanmazsiniz. eyer kayserili iseniz market sahipleri ile iyi anlasabilirseniz orda da calisma sansiniz var. gunluk konusma pratiginizi mu marketlerde calisarak yapak gayet mantikli. ama gece cok sarhos avutmak zorunda kalirsiniz benden soylemesi.

cok fazla ogrenci var eger girisken biriyseniz cok cabuk cevre yapabilirsiniz. evet onceden rezervazyon yaptirirsaniz otobus ile £5 a londraya gider gelirsiniz.

emrah
Konu 2011-03-28 (20:17)
Merhabalar bende eylül gibi Bournemouth'a gitmeyi planlıyorum. Okul olarak King's Colloge'İ önerdi aracı şirketteki danışmanım, bu okul hakkında bilgisi olan var mı ?

Ayrıca 9 Ay kalmayı düşünüyorum, kışın Bournemouth nasıl oluyor ? canımız sıkılmasın sonra oralarda Gülümsüyor
Konu Dil okullari-Bournemoutj 2011-03-28 (22:32)
Merhaba Hasan Utku Bey,

Bournemouth`da birkac okul da size biz tavsiye edebiliriz.

Capital School of English,yogun ingilizce program secenegi ve Turk ogrenci oraninin dusuklugu ile dikkat ceken kaliteli bir okuldur.Daha once gondermis oldugumuz ogrencilerin cogu bu okuldan memnun kaldilar.

SNT COLLEGE,bu okul ise fiyatinin uygunlugundan dolayi tercih edilen orta kalitede bir butce okuludur.Okulda Turk ogrenci orani fiyatin uygun olusundan dolayi diger tavsiye ettigim okula gore daha fazladir.Okulun gayretli hocalari vardir,ozellikle fiyatinin uygunlugu ile dikkat ceken bir okuldur.

Ne zaman gitmeyi planliyorsunuz ?

Ingilizce seviyeniz nedir ?

Gorusmek uzere

Saygilar

LONDINIUM YURTDISI EGITIM ( www.londiniumedu.com )

LONDRA-IZMIR
Sayfa / 2
12 Sonraki SayfaSon Sayfa