Konu Yatay geçiş yapanların Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) sorunu 2011-08-23 (10:55)
Arkadaşlar merhaba, ben de istanbul üniversitesine yatay geçiş yaptım . Önceki yıllarda kredi/burs filan almıyordum ve yurtta kalmıyordum ; fakat bu dönem krediyi kesinlikle almak istiyorum . KYK'yı arıyorum (genel müdürlük,istanbul bölge müdürlüğü,ankara bölge müdürlüğü) fakat henüz dogru düzgün bir bilgiye ulaşamadım . Kimi ankaraya dilekçe yazman gerekiyor diyor kimi basvurun geçerli dyor , kmi bilgilrini güncelleştir diyor.

Neticede ne ben onlara derdimi anlatabiliyorum ne onlar beni anlayabiliyor.Özellikle yurt konusunda hadi ben istanbul içi geçiş yaptım başka illerden gelen ark var, onlar yurt sectiyse eger bu bilginin güncellenmesi lazım ki geldiği yerde yurt çıkmasın , dimi ama ?
Lütfen bir bilgisi olan, arayan soran duyan varsa buraya yazarsa sevinirm.
Başa Dön Başa Dön   Alıntı Alıntı 
Konu 2011-08-26 (14:45)
mmeerrviss demiş ki:
Arkadaşlar merhaba, ben de istanbul üniversitesine yatay geçiş yaptım . Önceki yıllarda kredi/burs filan almıyordum ve yurtta kalmıyordum ; fakat bu dönem krediyi kesinlikle almak istiyorum . KYK'yı arıyorum (genel müdürlük,istanbul bölge müdürlüğü,ankara bölge müdürlüğü) fakat henüz dogru düzgün bir bilgiye ulaşamadım . Kimi ankaraya dilekçe yazman gerekiyor diyor kimi basvurun geçerli dyor , kmi bilgilrini güncelleştir diyor.

Neticede ne ben onlara derdimi anlatabiliyorum ne onlar beni anlayabiliyor.Özellikle yurt konusunda hadi ben istanbul içi geçiş yaptım başka illerden gelen ark var, onlar yurt sectiyse eger bu bilginin güncellenmesi lazım ki geldiği yerde yurt çıkmasın , dimi ama ?

bende kyk ya başvurukn önceki okulumu yazmıştım nlcak şimdi nasıl bildrcez geçiş yaptığımızı?
Konu 2011-08-26 (15:59)
ben yty gçşten sonra krediyi iptal etmek istiyorum ne yapmam gerekiyor?
Konu 2011-08-26 (16:27)
jakoben62 demiş ki:
mmeerrviss demiş ki:

bende kyk ya başvurukn önceki okulumu yazmıştım nlcak şimdi nasıl bildrcez geçiş yaptığımızı?

aynen ben de onu soruyorum . Dilekçe yazıcaz sanırım bana öyle dediler kykdakiler
Konu 2011-08-26 (16:57)
istanbuldaki kykya başvurmanız gerek arkadaşlar ne ihtimalde, bana ogrencı ıslerındekı gorevlı ogrenım adlıgımı soyledıgımde kaydımı buraya ıstanbula almama gerektıgını soyledı. Ama kyk yurt vs içinde aynı ıslem gecerlı mı bılemeyecegım ben kalmadıgım ıcın sormadım.
Konu kyk 2011-08-29 (14:00)
eger yurtta kalıyorsanız nakıl yaptırcaksınız bunun için de kesin kayt yaptırdıktan sonra yatay geçiş yaptığınıza dair bi dılekce alıp bunu kaldıgınız kyk ya vermenız gerekıyo kyk sıze dosyanızı ve bir üst yazı verecek onunla kalınacak yurda müracat yapılacak ancak belgelerı elden istanbul ise kyk bölge müdürlüğüne verılecek orası da ilgili müdürlüğe gönderiyor...
Sayfa / 3
123 Sonraki SayfaSon Sayfa