Konu Yıldıza yatay geçiş yapanlar lütfen okuyun! 2006-03-23 (19:50)
arkadaşlar,ben kocaeli kimya müh.denim ve şuan haz.lıkta olmama rağmen kafayı yatay geçişe takmış durumdayım,okuldan tam anlamıyla nefret edıyorum,tek hayalim yıldıza geçmek ama şu yıldız.ın uyguladığı ing.ce sınavı kafamı karıştırdı,eğer bölüm not ortalamamız yüksek olsa bile o ing sınavını geçemezsek okula kabul edilemıyormuyuz???? yoksa yeniden hazlık mı okutuyorlar? eğer benim kocaelindeki haz.lık ortalamam yükseksede sınava girmek zorundamıyım yani??bide derslrin not ortalaması 3.5 üstü mü olmalı mutlaka ??*
noolur bilgi verin,şimdiden kafaya taktım geçiş yapmam şart
1 defa değiştirildi En Son: 2012-09-27 13:36:57
Başa Dön Başa Dön   Alıntı Alıntı 
Konu 2006-03-24 (12:26)
arkadaşlar,ben kocaeli kimya müh.denim ve şuan haz.lıkta olmama rağmen kafayı yatay geçişe takmış durumdayım,okuldan tam anlamıyla nefret edıyorum,tek hayalim yıldıza geçmek ama şu yıldız.ın uyguladığı ing.ce sınavı kafamı karıştırdı,eğer bölüm not ortalamamız yüksek olsa bile o ing sınavını geçemezsek okula kabul edilemıyormuyuz???? yoksa yeniden hazlık mı okutuyorlar? eğer benim kocaelindeki haz.lık ortalamam yükseksede sınava girmek zorundamıyım yani??bide derslrin not ortalaması 3.5 üstü mü olmalı mutlaka ??*
noolur bilgi verin,şimdiden kafaya taktım geçiş yapmam şart

sınavı gecmek zorundasın yatay geciş yapmak için yoksa kabul edilmio.kou deki ing. notun onemi yok sadece ort.nı yukseltmek icin kullanablrsn onu.yani yıldızn sınavnı gecmen sart vea toefl da 173 yapman lazım.ben kou metalurjiden gectm. 3.5 die bi muhabebt yok elektrkten 2.76la gecen oldu.tek şart 22.70 in ustunde olamsı.neden gecmek istiorsun buraya? nerde oturuosun?
Konu 2006-03-24 (14:07)
alanis bende kou makinedeyim ve senin gibi yatayı araştırıyorum. tuğrulhan ile biz önceden konuşmuştuk gerçekten de bana çok yardımcı olmuştu. hazırlık notunun bi önemi yok ama tuğrulhanın dediği gibi istersen ekleyebiliyormuşsun ama ben ekletmicem! haz. sınıfını geçsen yetiyormuş. şimdiden iyi şanslar diliyorum. tuğrulhan slm bu arada nasıl yıldız? kib Göz kırpıyor Göz kırpıyor Göz kırpıyor
Konu 2006-03-24 (18:24)
saolun arkadaşlar,yani yani not ortalamasının yanında bide bu ing.sınavını geçmek şart dıyosunuz... !! daha 1 yılım var ama şimdiden kafaya koymak ii olucak.ya ben geçmek istıyorum çünkü öss de çokşanssızlık yaşadım,koc. hiç aklımda olan bi üni. deildi,açıkçası hedeflerim daha yüksekti,ama şuan yapabileceğim tek şey geçiş yapabilmek,bu yüzden böle bişeyi düşünüyorum.aslında izmit'te oturuyorum ama dediğim gibi bu benim için bişey ifade etmıyo önemli olan eğitim değil mi sizcede?burda mutsuzum kendimi başarısız fln hissediyorum beni tatmin etmıyo bölümüme henüz geçmeme rağmen ,işte böyle bi trajedi !!!
Konu 2006-03-25 (15:00)
iiidir makine34.nsl bakalım senn dersler ilk donemden kalmadı dimi.alanis tugrulhan9@yahoo.com kafana bişey takılırsa sorablrsn
Konu 2006-08-03 (16:10)
kardeş kimya müh. bilmem ama elektronik haberleşme için sınavı geçme sartı aramıyorlar...
yatay geçiş hakkı kazandın ise kaydını yaptırıyosun ve hazırlık muafiyet sınavına giriyosun...eğer sınavı geçemezsen bir yıl hazırlık okuyup bir dahaki yıl da 2. sınıftan devam ediyosun...
bu sene elektroink ve haberşleşme,bilgisayar müh. de de bu sekilde bir yol uyguluyorlar...
ama kimya müh. de sanırım öledir tabiki ing. eğitim vermediği sürece...
Sayfa / 8
12345 … Sonraki SayfaSon Sayfa