Konu almanya'daki türk bankaları??? 2006-08-23 (11:17)
merhaba arkadaşlar.heidelberg çevresinde veya yakın yerlerde bildiğiniz türk bankalarını söylerseniz çok memnun olurum.teşekkürler şimdiden...
Başa Dön Başa Dön   Alıntı Alıntı 
Konu 2006-10-12 (14:00)
Heidelberg icerisinde türk bankasi yok ama Citibank var hemen Bismarkplatz'da muhakkak görmüssündür, onun sayesinde ücretsiz para aktarimi alimi verimi yapabilirsin.

Onun disinda Mannheim'da bir cok türk bankasi var.
Konu 2006-10-13 (11:29)
turkiyeden para alma konusunda posta ile alamnizi oneririm ben oyle aliyom oylede daha yuzde onunada el koymuyolar
Konu citibank ? 2006-10-16 (15:31)
Meraba arkadasim citibank ile nasil para aktraminda para kesilmyor tam bilgi vereblir misin ?

Misal türkiyeden ailem bana örnek veriyorum yapi k bankasindan citi bakta olan para hesabima para gönderse burda citi bank hic para kesmiyor mu ?
Eger böyle ise süper hemen bende citibanktan hesap acayim. Suan da almanya da ki hesabim volksbankta bulunuoyor. Ve ailem bana nezaman para gönderse misal 500 eur ya da örnek veriyorum 1000 eur herseferinde 19 eur kesinti oluyor .

Yardimlarinizi bekliyorum.
Konu Citibank 2006-10-16 (16:26)
Arkadaslar para alimi konusunda en iyi yol citibanktir.

Türkiyede iken Citibank tan bir hesap actiriyorsunuz adiniza,sonra verilen banka kartini alip yaninizda götürüyorsunuz ve almanyadaki citibank subelerinden paranizi cekiyorsunuz.Aileniz parayi türkiyedeki citibank hesabiniza yatirdigi anda almanya dan bu parayi cekebiliyorsunuz bir dakika bile yok arada.isterseniz babanizla veya annenizle ortak hesap yapin ikinizede kart verilir bu sayede burda bir sorun oldugu zaman aienizde kolayca halleder.

Eger parayi havale yaptirirsaniz uzun sürer ve ugras alir.

Posta ile ise türkiyede su sorun var zarflari aciyorlar.

Baska bankanin karti ile gelirseniz heryerde türk bankalari yok olsa bile her türk bankasi yok.

Siz zaten gidipde citibank a durumunuzu anlatinca insanlar kolayca anliyor sizi.

Bende ayni yöntemi kullaniyorum hemen hemen her sehirde citibank var rahat hizli ve masrafsiz.

Selametle...